Duben 2013

Zlomené srdce

2. dubna 2013 v 21:48 | Zlatíčko
Přesně před 3 týdny se mi poprvé zlomilo srdce. Vždycky předtím jsem si myslela, že si trochu pobrečím a už bude dobře. Ale hrozně jsem se mýlila. Je to jako úplný konec. Jako by už mělo přicházet jen to špatný. Nikdy se už upřímně neusmát a už vůbec nezasmát. Prostě obří prázdnota. Vsadím se, že si říkáte, co tahle 12ti letá holka o tom může vědět...ale vím toho dost na to aby to mohlo takhle bolet. A tím to vás v 'zkušené', kteří jste si tím už prošily žádám o radu. Pořád na něj myslím, nemůžu tomu zabránit. Ať už mám hory činností s kterýma můžu zabít čas, pořád moje mysl nedá pokoj. Potřebuju nutně a rychle poradit. Nedokážu nic dělat, jen přemýšlet proč se to muselo stát právě mě, právě teď, právě tady. Všechny rady na poradnách jsou k ničemu. A hlavně, nebyla bych tak K.O., kdybych se nepohádala s mýma nejlepšíma kámoškama. Takže teď jsem sama, nikdo mi neporadí a nepomůže, protože nemá kdo. Bohužel si za to můžu sama, měla jsem vydržet ty nadávky na mýho kluka a nepohádat se s holkama. A teď jak jsem dopadla. Takže velká rada z toho plyne, držte se svých kamarádů :)

Projekt

2. dubna 2013 v 18:24 | Zlatíčko
Ve škole soutěžíme o zájezdy do ciziny na prezentaci naší školy. Já vím, nezní to nic moc, kdo by o to stál? Ale teď se má jet do Itálie a já tam chci! Navštívila jsem poměrně hodně zemí, ale v Itálii jsem ještě nebyla. Bohužel, nejsem jediná kdo tam chce. A podmínka je aby jsme vytvořili o jednom známým a oblíbených čechovi projekt. S kámoškou máme Jana Husa. Hrozně moc chci, aby se nám to povedlo, i když věřím, že to nebudeme mít nejlepší. No, ale třeba se nad náma štěstí slituje. Hlavně bych chtěla porazit holkou se kterou se asi 4 roky nenávidíme. No jo, já mám tolik nepřátelů, že by z toho někomu šla hlava kolem. Ale třeba ne, třeba je to normální, já nevím. Byl už někdo z vás v Itálii? Je to tam dobré? A kdyby měl někdo ještě dneska dobrý nápad na vzhled nadpisu, nebo celého papíru, tak se moc rády necháme inspirovat. :)

Já divná...

1. dubna 2013 v 13:54 | Zlatíčko
Téma týdne je výstřednost a to na mě 100% sedí.

Vždycky cítím rozdíl mezi mnou a mými vrstevníky. Nikdy nejsem jako oni, plná zábavy a legrace. Teď po mém prvním rozchodu je to vidět ještě víc. S nikým se nebavím, můj styl oblíkání vypadá jako bych do školy chodila v pyžamu...ale velká změna je to, že jsem se začla líčit. Do té doby jsem se někdy třeba nalíčila řesenkou toť vše, ale teď? Podle mamky jsem strašidlo, oči si obtahuju dost silnými černými linky, tmavé stíny, výrazná pusa atd. Až tak hrozný to není, ale moje mamka je odpůrce líčení, tak z toho na větvi rozhodně není...Ve škole je to pro mě jako v mučírně, to učení by mi až tak nevadilo, vadí mi jiná věc. Jsem hodně žárlivá, to rozhodně nebudu zapírat, ale tohle myslím že přehnal. Můj kluk, teda bývalý kluk je pořád s holkou se kterou se asi 4 roky nenávidím. Tak jsem se rozhodla koketovat s jeho kamarády a to se musím pochválit, jsem v tom docela dobrá. Teď se zkouším vrátit do straých kolejí, ale nějak mi to nejde. Třeba časem...teď je asi na mě moc brzo když mám čerstvě zlomené srdce a ve třídě jsem ta divná.